LOKACIJA RADA: Tolmin, Slovenija

OPIS POSLA:

  • Organizacija i nadzor rada u službi kvaliteta i tehničkoj službi.
  • Saradnja u rešavanju pritužbi i neusaglašenosti.
  • Koordinacija i praćenje implementacije planova kvaliteta.
  • Praćenje razvoja struke i uvođenje inovacija u praksu.
  • Kontrola, praćenje i upravljanje troškovima kvaliteta.

OČEKUJEMO KANDIDATE:

  • VSS tehničkog obrazovanja.
  • Najmanje dve godine radnog iskustva.
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika.
  • Sposobnost čitanja tehničkih planova.
  • Samoinicijativnost.
  • Osećaj za timski rad.

NUDIMO KANDIDATIMA:

  • Dinamičan rad.
  • Rad u prijatnom timu koji omogućava svakom pojedincu da ispuni svoja očekivanja.
  • Isplata stimulacija na osnovu učinka.
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme.
  • Izrada radnih i boravišnih dozvola.

Ukoliko ste zainteresovani za ponudu i ispunjavate uslove konkursa, pozivamo Vas da svoju biografiju pošaljete na e-mail adresu:

kadri@gostol-tst.eu

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Rukovodilac odeljenja kvaliteta i tehničke službe (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Viša škola

do isteka 20 dana