Opis poslova:

  • Odgovornost za realizaciju ciljeva koji su postavljeni;
  • Dnevna komunikacija sa klijentima;
  • Izrada ponuda za organizaciju međunarodnog transporta Organizacija medjunarodnog; drumskog/pomorskog/zeleznickog transporta;
  • Dnevna komunikacija sa dobavljacima i resavanje problema u procesu transporta, carinjenja i skladistenja;
  • Provera i priprema dokumentacije za transport i carinski postupak;
  • Osnovno poznavanje carinskih procedura i propisa;
  • Poznavanje spoljnotrgovinskih pariteta;
  • -Kontrola ulaznih racuna dobavljaca;

Uslovi za kandidate:

  • VII stepen stručne spreme ( Poželjno Saobraćajni fakultet)
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima;
  • Da kandidat nije osuđivan niti pod istragom;

Nudi se:

  • Ugovor o radu sa tendencijom stalnog zaposlenja, nakon probnog rada.
  • Neto zarada od 50.000 dinara + bonusi.

Način prijave:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronski

Gradovi
Beograd

Referent za organizaciju međunarodnog drumskog transporta   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Fakultet