Lokacija: Novi Beograd

Opis posla:

  • Pedikir
  • Manikir
  • Nadogradnja noktiju

Uslovi rada:

  • Radno iskustvo: minimum 2 godine na istim poslovima
  • Srednja stručna sprema
  • Orijentisanost na usavršavanje
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Spremnost na timski rad

Obezbeđuje se:

  • Rad u dinamičnom, mladom i trendi timu
  • Posao sa prijavom radnog odnosa na određeno vreme
  • Redovna primanja sa stimulativnim paketom nagrađivanja
  • Kontinuirano usavršavanje i edukacija u zemlji i inostranstvu
  • Radno vreme 6 i po sati dnevno, 6 dana nedeljno

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

office.partners.orka@gmail.com

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

061/225-67-04; 060/331-3666; 011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik/ca za manikir   1

Kategorije
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola