Mesto rada: Sevnica, Slovenija

Opis poslova:

  • Rad sa letvom na ravnanju betona

Uslovi rada su:

  • Neophodno je radno iskustvo 2 godine na poziciji za koju konkurišete
  • Mogu konkurisati kandidati sa radnim iskustvom zemalja koje nisu u EU, prednost kandidati koji posediju pasoš ili ličnu kartu EU

Poslodavac obezbeđuje:

  • Osnovna zarada 900 evra, a u zavisnosti od urađenih kvadratnih metara može biti 1700 evra
  • Ugovor o radu
  • Prijava radnika u mestu kompanije
  • Izrada radne dozvole ide na trošak poslodavca
  • Lekarski pregled ide na trošak poslodavca
  • Smeštaj je obezbeđen i plaćanje će se obaviti u dogovoru sa polodavcem

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovi@partners-orka.co.rs

ili doneti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd. Putem mejla ili poruka se može poslati ukratko radno iskustvo kandidata sa kontakt podacima.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060/3313666 / Viber / Whatsapp

011/2683-486

Internet stranica:

ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik na ravnajućem sloju betona   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola