Lokacija rada: Beograd

Opis Posla

  • Sprovođenje Zakona o bezbednosti i zdravlja na radu ("Sl. glasnik RS",
  • br. 101/2005, 91/2015 i 113/2017)
  • Rad na projektu izgradnje železničke infrastrukture u Čortanovcima

Uslovi Rada

  • Visoka stručna sprema (240-300 ESPB) tehničko-tehnoloških nauka, prirodno-matematičkih nauka ili medicinskih nauka
  • Položen stručni ispit o praktičnoj osposobljenosti za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u struci

Nudi Se

  • Ugovor o radu na 2 godine, nakon toga produženje ugovora na neodređeno vreme
  • Radno vreme: 07-17h (jedna subota u mesecu je slobodna)
  • Zarada od 80.000 dinara (u zavisnosti od kvalifikacija kandidata)
  • Lična zaštitna sredstva, lap top, službena kartica, mobilni i ostala oprema za samostalan rad
  • Službeno vozilo
  • Rad na internacionalnom projektu
  • Stručne obuke i mogućnost napredovanja,
  • Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima,
  • Redovna i stimulativna primanja,

Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnici za bezbednost na radu   1

Kategorije
  • Poslovi zaštite na radu
Obrazovanje
  • Srednja škola