Više izvršioca u Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu, Kraljevu, Šapcu, Nišu

Opis poslova Radnika pratioca novca i vrednosti i interventni tim:

  • Vrši transport i obezbeđenje novca i vrednosti sprovođenjem definisanih bezbednosnih procedura rada i zakonskih odredbi
  • Zadužuje i razdužuje oružje prema utvrđenoj proceduri
  • Izvršava poslove po dnevnom nalogu pretpostavljenog rukovodioca
  • Vrši zaduživanje i razduživanje pošiljki po utvrđenoj proceduri
  • Koristi sva raspoloživa materijalna sredstva zaštite u transportu novca i vrednosti
  • U stalnom je kontaktu sa neposrednim rukovodiocem
  • Prema utvrđenoj proceduri popunjava administrativne obrasce i podnosi dnevne izveštaje
  • Obavlja druga zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi za kandidate:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola "B" i "C" kategorije
  • Obuka o rukovanju vatrenim oružjem
  • Potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi postupak
  • Potrebno je da kandidati poseduju licencu za obavljanje poslova fizičkog obezbeđenja sa nošenjem oružja

Zaposlenima nudimo:

  • Siguran posao
  • Dobre uslove rada
  • Redovnu isplatu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili doći lično u prostorije Agencije Partners & Orka, Durmitorska 14, Beograd, od 09-16h svakog radnog dana.

Više informacija na telefone: 011/2683-486 ili 065/5612-789

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd
Kragujevac
Kraljevo
Niš
Šabac
Novi Sad

Radnici u transportu novca i vrednosti i u interventnom timu   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola