Lokacija rada: Resnik, Kneževac (opština Rakovica)

Opis posla:

  • Prepakivanje i pakovanje posipa za mačke i rad sa ostalim rinfuznim proizvodima.
  • Mešanje semena na mašinskoj mešalici
  • Pakovanje iste mešavine u kutije na punilici pod vazdusnim pritiskom.

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Potrebno je da kandidat bude prijavljen kao nezaposleno lice na birou duže od 6 meseci.

Nudi se:

  • Početna plata 27.000
  • Radno vreme od 08-16, uz mogućnost pomeranja jednog sata napred ili nazad, u dogovoru sa zaposlenim.
  • Posao bi se obavljao 2 ili 3 dana nedeljno na jednoj, a ostatak radne nedelje na drugoj, gorepomenutoj lokaciji, u zavisnosti od potrebe posla. Na dnevnom nivou, može doći u obzir samo jedna lokacija.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666;

064 126 00 55

Gradovi
Beograd
Rakovica

Pozicije posla

Radnici u proizvodnji   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola