Zemlja rada: Republika Češka

Mesto rada: Budjejovice

Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU

Opis posla:

  • Osnovna delatnost fabrike i program je cinkovanje metala;
  • Posao se sastoji na čišćenju,brušenju,vezivanju-uvezivanju raznih gvozdenih predmeta;
  • Priprema metalne galanterije za galvanizovanje;

Uslovi za kandidata:

  • Kandidati koji budu primljeni moraju da dostave uverenje o nekažnjavanju iz SUPa, kao i kopiju diplome ili svedočanstva i kopiju pasoša;
  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Kandidati mašinske struke - poželjno;
  • Poželjno radno iskustvo, ne i neophodno;
  • Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova; poslovi su fizički zahtevni;
  • Minimalan ostanak u firmi 3 meseca;

Nudi se:

  • Izrada viza i radnih dokumentacije o trošku poslodavca u ambasadi u Beogradu;
  • Prevoz do mesta rada u inostranstvu o trošku poslodavca;
  • Prijava radnog odnosa ugovor o radu;
  • Plaćeni porezi i doprinosi na ceo iznos i zdrastveno osiguranje;
  • Oprema za rad, zaštitna oprema;
  • Besplatan lekarski pregled;
  • Osnovna neto satnica je 3,5-4.1€, početna zarada (180-200 sati rada); posle probnog rada početna satnica 3.8;
  • Radno vreme 8h dnevno u tri smene sa mogućnošću prekovremenog rada zakonom dozvoljenog zemlje rada;
  • Smeštaj obezbeđen u okviru fabrike, obezbeđen jedan obrok u restoranu fabrike;
  • Ugovor na godinu dana, posle šest meseci pravo na godišnji odmor od 3 nedelje; Posle tri meseca rada pravo na 14 dana odmora – put plaćen;
  • Mogućnost odlaska bračnih parova sa zajedničkim smeštajem – žene bi obavljale poslove pakovanja kablova u automobilskoj industriji u fabrici koja je udaljena 20km od smeštaja;
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu:

posaoprijava11@gmail.com

- Radnu biografiju – CV i kopije gore navedenih dokumenata;

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon:

064/0680-969

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Gradovi
Republika Češka - Svi gradovi

Radnici na brušenju, čišćenju, pripremi metalne galanterije za galvanizaciju-poliranje   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola