Mesto rada: Beograd - Vračar

Uslovi:

  • Arhitektonski fakultet
  • Mogu se prijaviti kandidati sa manjim iskustvom ili bez iskustva
  • Znanje engleskog
  • Poznavanje software aplikacija za projektovanje

Opis posla:

  • Dogovori sa investitorom i krajnjim korisnikom objekta
  • Razmatranje ideja za realizaciju objekta
  • Skiciranje objekata sa svim potrebnim kvalitetima

Očekujemo:

  • Izražena inicijativa
  • Samostalnost i pouzdanost u radu
  • Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Nudimo:

  • Dobre uslove u okviru dinamičnog tima
  • Priliku za permanentno profesionalno usavršavanje
  • Prijava radnog odnosa
  • Radno vreme 8h-16h

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica:

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prostorni planeri (m/ž)   1

Kategorije
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet