Lokacija rada: Više opština u Beogradu

Opis poslova:

  • Priprema nastave
  • Evidencija podataka o polaznicima i njihovom napretku
  • Priprema vannastavnih aktivnosti
  • Priprema i organizovanje testiranja
  • Male grupe polaznika gde je svaki učenik u centru pažnje

Profil kandidata:

  • Spremnost za rad sa mladim ljudima
  • Sposobnost prenošenja znanja
  • Emotivna uravnoteženost
  • Sposobnost kvalitetnog usmenog i pismenog izražavanja
  • Staloženost
  • Ispravni stavovi i interesi
  • Korektan sistem vrednosti

Uslovi:

  • VII stepen obrazovanja
  • Filološki fakultet, smer germanistika
  • Poželjno je radno iskustvo
  • Mogu konkurisati apsolventi Filološkog fakulteta, završna godina
  • Organizuje se probni čas od 45 minuta sa polaznicima, nakon čega se donosi odluka ko je prošao u sledeći krug od kandidata

Nudi se:

  • Zavisno od broja radnih sati i od stručnosti lica postoji više mogućnosti zaposlenja
  • Mogućnost stalnog posla - Ugovor o radu na određeno ili neodređeno vreme
  • Mogućnost dodatnog posla - Ugovor o privremeno povremenim poslovima
  • Redovna isplata zarada

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

zaposlenje@partnes-orka.co.rs

ili lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjuisanja i prosleđivanja kandidata poslodavcu.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

061/2505165

064/126-0055

011/2683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Profesor nemačkog jezika (m/ž)   1

Kategorije
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Fakultet