Mesto rada: Zemun, Tržni centar Zmaj

Opis posla:

  • Usluživanje kupaca
  • Briga o ispravnosti i urednosti izložene robe i robe u magacinu
  • Briga o higijeni polica, radnog prostora i okoline
  • Briga o ispravnosti istaknutih cena
  • Adekvatna briga o životinjama (osiguranje dnevno sveže vode i hrane, čistoća nastambi i sl.)
  • Punjenje polica prema dnevnim potrebama i zahtevima dnevnih procesa
  • Rad na blagajni

Uslovi rada:

  • SSS ili VSS (prednost Srednja veterinarska škola ili Veterinarski fakultet)
  • Iskustvo rada na gore navedenim poslovima

Obezbeđuje se:

  • Zarada od 30 000 do 40 000 RSD
  • Radno vreme: 7h

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

office@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 060 33 13 666; 064 126 00 55

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac/čica u pet shopu   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola