Mesto rada: Divčibare

Broj izvršilaca: 3

Opis poslova:

  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Voditi evidenciju naručene, primljene i prodane robe
  • Izlaganje proizvoda
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
  • Pakovanje proizvoda
  • Blagajnički poslovi

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima

Nudimo:

  • Prijava radnog odnosa
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom zaposlenja na neodređeno vreme
  • Zarada u visini od 25-35.000 RSD
  • Obezbeđen smeštaj i ishrana
  • Rad u smenama po 8 sati
  • Rad vikendom i praznicima

Profil kandidata:

  • Organizovanost i odgovornost
  • Komunikativnost i srdačnost
  • Spremnost za saradnju i timski rad
  • Savesnost u obavljanju posla

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije zainteresovani kandidati mogu slati na:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije možete dobiti od akreditovanog oglašivača na broj telefona:

011/2683-486 i 060/3313-666

Gradovi
Valjevo

Pozicije posla

Prodavac/čica   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola