Grocka, Begaljica, Smederevo,

dva izvršilaca

Opis posla:

  • Direktno posluživanje kupca;
  • Pakovanje proizvoda;
  • Blagajnički poslovi;

Uslovi rada:

  • Ne zahteva prethodno radno iskustvo, mada je poželjno iskustvo u radu sa fiskalnom kasom;
  • Validna sanitarna knjižica;
  • Poznavanje osnova korišćenja računara;
  • Materijalna odgovornost za manjkove i gubitke;

Zaposlenima nudimo:

  • Probni rad u trajanju 3-5 dana, uz neophodnu sanitarnu potvrdu;
  • Nakon isteka probnog rada potpisivanje ugovora na određeno vreme;
  • Rad u dve smene;
  • Plata je 25.000 RSD;
  • Za kandidate iz Smedereva obezbeđen prevoz;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/126-00-55; 011/2683-486 ili 064/06-08-969, 011-361-12-54,

ili pitem Viber-a na broj: +38164/126-00-55

Internet stranica:

Gradovi
Beograd
Smederevo

Pozicije posla

Prodavac u maloprodaji   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola