Lokacija rada: Dorćol, Beograd

Opis posla:

  • Prevođenje dokumentacije preduzeća sa nemačkog na srpski jezik i obrnuto
  • Po potrebi prevođenje sa engleskog jezika
  • Stručna terminologija vezana za termoenergetiku

Uslovi rada:

  • SSS
  • Dobro poznavanje nemačkog jezika
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo prevodioca ali nije neophodno

Obezbeđuje se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Zarada od 50.000 (početna)
  • Radno vreme: 08-16h

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju  putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon

060 33 13 666; 064 126 00 55

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prevodilac za nemački i engleski jezik   1

Kategorije
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Srednja škola