Uslovi rada su:

  • Iskustvo u radu na poziciji prehrambenog tehnologa
  • Mogu kandidati sa većim ili manjim radnim iskustvom, lica koja nemaju
  • iskustva dobijaju mogućnost obuke
  • VII stepen stručne spreme, smer prehrambena tehnologija, hemijski ili
  • srodni fakulteti (poljoprivredni tehnološki, biotehnički)
  • Proaktivna osoba spremna za rad u dinamičnom okruženju
  • Poželjno znanje stranog jezika

Opis posla:

  • rad u prehrambenoj proizvodnji i analitičkim laboratorijima za kontrolu
  • kvaliteta proizvoda, koordiniranje rada i vođenje tehnološkog procesa,
  • nadgledanje automatizovanih procesa, optimzacija parametara, zavisno od
  • osobina ulaznih sirovina, kontrolisanje i koordiniranje uzimanja uzoraka.
  • Rad se obavlja u dve smene (od 8- 15h ili 15- 22h)

Nudimo:

  • zaradu u iznosu od 45.000 dinara.
  • Ugovor o radu na određeno vreme (period od 2 godine), a nakon toga na neodređeno

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i

ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na

e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/12600-55;

060/331-3666; 011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Prehrambeni tehnolog   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Fakultet