Zemlja rada: Republika Slovenija

Mesto boravka i rada: Škofja Loka (11km od Kranja)

Opis posla:

  • Sečenje, tranžiranje i obrada mesa i mesnih prerađevina od divljači
  • Nije potrebno radno iskustvo

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Prijava od prvog radnog dana
  • Početna neto satnica: 4 EUR/h
  • Uvećana zarada za prekovremeni rad, noćni rad, i rad na dan koji je u Sloveniji državni praznik
  • Radno vreme: 8-12 satni dnevno, nedelja je slobodan dan
  • Obezbeđen besplatan smeštaj
  • Obezbeđena ishrana/naknada troškova ishrane o trošku poslodavca
  • Tretman na radu i vezi sa radnom jednak tretmanu radnika zemlje rada

Profil kandidata:

  • Posedovanje pasoša ili lične karte neke od država članica Evropske Unije je obavezan uslov
  • Osnovno ili srednje obrazovanje
  • Savesnost, preciznost, ozbiljnost
  • Spremnost za boravak i rad u Sloveniji na duži vremenski period
  • Posao pogodan za kandidate oba pola, kao i parove

Prijave slati na:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone:

0638267495 i 0112683486

Prijave kandidata koji nemaju EU pasoš ili ličnu kartu neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihove prijave mogu koristiti za potrebe selekcije i u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Pomoćni radnik/ca u industriji mesa – samo EU pasoši   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Osnovna škola