Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Obavljanje pomoćnih poslova u kuhinji
  • Priprema i seckanje namirnica
  • Pomaganje kuvaru oko pripreme i serviranja hrane
  • Pomaganje ostalim članovima tima ukoliko je potrebno
  • Usluživanje mušterija
  • Održavanje higijene

Uslovi rada:

  • SSS
  • Radno iskustvo na navedenim poslovima

Nudimo:

  • Zarada od 36.000 do 50.000 dinara
  • Prijava radnog odnosa
  • Rad u 3 smene (rade se dve prve, dve druge, dve treće, pa dva dana pauze)
  • Plaćen prevoz
  • Plaćen sanitarni pregled

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

060 33 13 666;

064 126 00 55

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Pomoćni radnik/ca u fast food-u   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola