Opis posla :

  • sečenje
  • brušenje
  • poliranje
  • rad po nacrtima
  • rad sa ručnim alatom

Uslovi:

  • minimum treći stepen stručne spreme mašinske, metalske, građevinske ili tehničke struke
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ( nije obavezno )

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno radno vreme
  • platu od 36.000 dinara plus prevoz
  • radno vreme: 08 - 16h

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije sa fotografijom zainteresovani kandidati mogu slati na:

hr@putdoposla.com

Bliže informacije možete dobiti na broj telefona:

011 / 2683486 ili 064 / 126005

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnik u metalskoj industriji   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola