Opis posla:

  • rad sa ručnim alatom
  • metalska obrada
  • pružanje pomoći majstoru
  • kontrola proizvedenih komada uz pomoć mernih instrumenata

Uslovi:

  • minimun treći stepen stručne spreme mašinske ili metalske struke
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ( nije obavezno )

Obezbeđuje se:

  • obuka i uvođenje u rad
  • ugovor o radu
  • osmočasovno radno vreme
  • stručno usavršavanje
  • redovnost isplate zarade

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije sa fotografijom zainteresovani kandidati mogu slati na:

s.vejinovic@metalkov.rs

Bliže informacije možete dobiti na brojeve telefona:

011/ 3169 – 462 ili 063 / 388 513

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnik u metaloindustriji   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola