Mesto rada: Beograd, Nemačka

Opis posla, uslovi:

  • Potrebni su pomoćni građevinski radnici sa OBAVEZNIM znanjem nemačkog jezika A2 nivo minimum znanja za rad u zemlji Srbiji i Nemačkoj – firma na osnovu detašmana odvodi kandidate na rad u Nemačku posle probnog rada od 30 dana, a po povratku imaju mogućnost nastavka rada u Beogradu
  • Početna cena rada je 7 eur po satu, sa mogućnošću povećanja
  • Radno iskustvo minimum godinu dana
  • Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen
  • Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu
  • Poslodavac obezbeđuje izradu radnih papira, smeštaj, prevoz
  • Opremu za rad
  • Bezbednost i zaštita na radu
  • Prednost kandidati građevinske, metalske struke

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa, poznavanje nemačkog jezika i radno iskustvo za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju ili kontakt telefon mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Internet stranica:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnici na građevini   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola