Mesto rada: Kotor, Crna Gora

Potreban veći broj izvršilaca

Opis posla:

  • Pripremanje, razvlačenje i oblikovanje testa
  • Pripremanje dodataka i nadjeva za pizzu
  • Primjena normativa i racionalne upotrebe sirovina
  • Vođenje računa o higijenskoj i sanitarnoj ispravnosti namirnica, pribora i sredstava rada

Uslovi rada:

  • SSS kuvar ili prekvalifikovani kuvar
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 3 godine
  • Radna disciplina, odgovornost, komunikativnost, spremnost na timski rad

Nudimo:

  • Puno radno vreme
  • Zarada od 600EUR do 1000EUR
  • Redovnu isplatu mesečne zarade
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđenu hranu

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati putem elektronske pošte na adresu:

poslovi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije možete dobiti putem kontakt telefona:

011-26-83-486;

064-126-00-55;

064-560-94-80

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Pica majstor   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola