Broj izvršilaca: 10.

Lokacija: Knez Mihailova, Beograd.

Opis posla:

  • Deljenje reklamnog materijala za manifestaciju “Otvoreno srce” u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu.

Uslovi rada:

  • srednja stručna sprema
  • kandidati muškog i ženskog pola
  • prednost imaju studenti/studentkinje, zbog težine posla
  • nije neophodno radno iskustvo

Profil kandidata:

  • komunikativan
  • spreman na timski rad
  • fizički sposoban za rad na otvorenom

Obezbeđuje se:

  • obuka u trajanju od dva dana
  • plata na dnevnom ili mesečnom nivou, po dogovoru sa kandidatima. Ukoliko se isplaćuje mesečno, iznos je 40-45.000 dinara
  • honorarni rad

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adrese:

office@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486 ili 064/126-00-55.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Osobe za deljenje reklamnog materijala   1

Kategorije
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola