Mesto rada: Subotica

Opis posla:

  • Korespondencija sa domaćim i inostranim partnerima
  • Priprema dokumentacije za knjigovođu, vođenje eksterne i interne komunikacije vezane za administraciju
  • Izrada faktura i predračuna, vođenje evidencije dinarskih i deviznih plaćanja
  • Pružanje tehničke i logističkuepodršku u svakodnevnom poslovanju firme
  • Priprema dokumentaciju za prijave/odjave zaposlenih
  • Pregledanje i odgovaranje na pristigle e-mailove
  • Upravljanje internim troškovima
  • Nabavka kancelarijskiog materijala

Profil kandidata:

  • Obavezno napredno znanje nemačkog jezika (B2-C1 nivo)
  • Još neki strani jezik smatraće se prednošću
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, e-mail)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Obavezno radno iskustvo na poslovima administracije
  • Ozbiljnost
  • Savesnost
  • Sistematičnost
  • Samoinicijativnost

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu sa svim benefitima iz radnog odnosa
  • Početnu mesečnu zaradu od 75000 RSD
  • Rad u perspektivnoj inostranoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije na nemačkom jeziku mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486 ili 065/5612-789

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Office asisstant sa znanjem nemačkog jezika   1

Kategorije
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola