Zemlja rada: UAE

Mesto boravka i rada: Dubai

Opis posla:

  • Da se stara o deci
  • Da decu kupa, hrani i pomaže im pri oblačenju
  • Bude Live-in Nanny deci
  • Stara se da deca budu u dobrom zdravstvenom stanju
  • Pomaže deci u svakoj prilici
  • Uči i nadgleda decu
  • Priprema preparate i menja pelene
  • Animira decu, planira i vodi njihove obrazovne aktivnosti, uključujući čitanje, pevanje i igranje
  • Daje deci prepisane lekove i vitamine
  • Poseduje pozitivan i smiran pristup, bude ljubazna ali čvrsta, bude pouzdana, poštena, diciplinovana i strpljiva
  • Dadilja će obično ima širu nadležnost koja uključuje brigu o zdravlju, sigurnosti i opštem blagostanju dece.

Profil kandidata:

  • SSS
  • Poželjno da kandidatkinja ima završenu medicinsku školu ili odgovarajući sertifikat o osposobljenosti za poslove rada sa decom, ali nije uslov
  • Obavezan napredni nivo znanja engleskog jezika
  • Obavezno prethodno radno iskustvo u radu s decom (ne mora biti formalno)
  • Pouzdanost, sistematičnost i odgovornost u radu
  • Spremnost za boravak i rad u UAE na duži vremenski period
  • Obavezan važeći pasoš Republike Srbije

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu na 6 meseci, godinu dana ili dve godine
  • Zarada: 800-1000 EUR (zarada može biti veća ukoliko kandidat poseduje relevantno iskustvo na ovima poslovima i/ili je po struci medicinska sestra/vaspitač)
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđena ishrana
  • Obezbeđena radna Visa
  • Obezbeđena avionska karta Beograd-Dubai
  • Slobodan jedan dan sedmično
  • Obezbeđen godišnji odmor (30 dana godišnje)
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Tretman na radu i u vezi sa radnom najmanje jednak tretmanu radnika zemlje rada

Zaintreresovani kandidati svoje radne biografije na engleskom jeziku i sa fotografijom mogu dostaviti na: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 0641260055 i 0112683486

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihove prijave mogu koristiti za potrebe selekcije i u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Ujedinjeni Arapski Emirati - Svi gradovi

Pozicije posla

Nanny-Babysitter   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Pedagogija i briga o deci
Obrazovanje
  • Srednja škola