Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Proizvodnja i montaža nameštaja
  • Rad na terenu na teritoriji Beograda (polasci su iz Žarkova, zatim se vozi na teritoriji Beograda)

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na gore navedenim poslovima
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudi se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Zarada: rad na procenat (prosečna zarada je 70.000 din)
  • Radno vreme: 08-16h

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 33 13 666; 011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Monter nameštaja na terenu   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola