veći broj izvršilaca posla

Država rada: Slovenija

Mesto rada: više lokacija na teritoriji cele Slovenije

Opis posla:

  • Montaža centralnog grejanja, vodova i ostalih instalacija

Profil kandidata:

  • KV,VKV,SS
  • Prednost kandidatima sa pasošem neke od zemalja EU
  • Obavezno radno iskusvo na istim poslovima od minimum 2 godine
  • Spremnost na ozbiljan i savestan rad

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu
  • Za kandidate sa srpskim pasošima poslodavac obezbeđuje radne papire
  • Početna neto satnica od 6 EUR/h do 9 EUR/h (u zavisnosti od iskustva i stručnosti kandidata)
  • Obezbeđen smeštaj

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu doneti lično u prostorije agencije Partners & Orka,

Durmitorska 14, Beograd

ili ih dostaviti putem elektronske kontakt forme, na e-mail adresu:

rok.kovac@ck-instalacije.si

Informacije na telefone Poslodavca:

+38651681965 (Viber)

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Monter centralnog grejanja   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola