Lokacija: Doha, Katar

Broj izvršilaca: 5

Opis posla:

  • pripremanje mediteranske hrane, ribe, različitih vrsta testenina i pasti
  • provera kvaliteta, čuvanje, pravilno skladištenje namirnica koje se koriste
  • vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

Uslovi rada:

  • ugostiteljska škola
  • radno iskustvo minimum 3-5 godina na istim poslovima
  • znanje engleskog jezika
  • potvrda o neosuđivanosti

Profil kandidata:

  • pedantan
  • spretan
  • sposoban za timski rad

Poslodavac obezbeđuje:

  • smeštaj
  • ishranu
  • vizu i radne papire
  • avio kartu
  • radno vreme: 9 sati dnevno, 6 dana nedeljno
  • platu: 1500 eura mesečno za kandidate sa radnim iskustvom preko 3 godine
  • 1200 eura mesečno za kandidate sa radnim iskustvom do 3 godine
  • bezbednost i zdravlje na radu
  • tretman radnika isti kao i tretman radnika zemlje zaposlenja

Kandidati prijave mogu proslediti putem elektronske pošte na: hr@partners-orka.co.rs

ili dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon

064-12-60-055 ili 011-2683-486.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Katar - Svi gradovi

Pozicije posla

Mediteranska kuhinja KV kuvar   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola