Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Osmišljavanje, upravljanje, realizacija i analiza uspešnosti marketinško-prodajnih kampanja i akcija
  • Kreiranje sadržaja za newsletter, socijalne mreže i kreiranje reklamnih poruka za pay per click oglašavanje
  • Analiza tržišta i tržišnih segmenata i tržišnih potencijala i izrada marketinško-prodajnih planova i kampanja
  • Pametna upotreba različitih marketinško-prodajnih kanala
  • Upravljanje profilima, uređivanje i kreiranje sadržaja društvenih mreža (Facebook, Linkedin, Twitter…)
  • Uređivanje web sajta i sadržaja na njemu
  • Kreiranje prodajnih i neprodajnih newsletter-a
  • Osmišljavanje aktivnog PR-a i saradnja sa medijima i drugim relevantnim interesnim grupama u cilju pospešivanja prodaje
  • Administrativni poslovi vezani za organizaciju marketing zadataka

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili veoma sličnim poslovima
  • Odlične sposobnosti pisanog i kreativnog izražavanja
  • Visok korisnički nivo upotrebe MS Office programa
  • Visok nivo analitičnosti (analiza tržišta, tržišnih segmenata, klijenata)
  • Dobro opšte znanje marketinga i digitalnog marketinga
  • Samostalnost u radu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Spremnost na rešavanje problema, samostalnost, odgovornost i kreativnost i usmerenost na rezultat

Zaposlenom nudimo:

  • Šansu za stabilan posao i dugoročno zaposlenje
  • Dobru zaradu i novčane bonuse za postignute ciljeve
  • Otvoren i pošten odnos
  • Dinamično radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Marketing specijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Fakultet