Lokacija: Nemačka

Opis posla:

  • Prijem robe
  • Kontrola kvaliteta robe
  • Briga o postojećoj robi, popis robe
  • Utovar i istovar robe
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje i sortiranje robe

Uslovi rada:

  • SSS minimum III stepen
  • Potrebno znanja engleskog jezika, poželjno osnovno znanje nemačkog
  • Posedovanje EU pasoša
  • Prednost radnici sa poznavanjem rada na viljuškarima

Nudi se:

  • Obezbeđen ugovor o radu
  • Obezbeđen smeštaj od strane firme
  • Mesečna zarada od 1200-1500e u zavisnosti od predhodnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Firma obezbeđuje opremu za rad i bezbedost i zdravlje na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

0641260055

0112683486

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Magacinski radnik   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola