Zemlja, mesto rada: Jesenice, Slovenija

Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU

Opis posla:

  • Traženje utovara
  • Davanje utovara vozaču
  • Komuniciranje sa strankama i vozačima

Uslovi rada:

  • Saobraćajni fakultet (ili fakulteti tehničkog smera) VI/VII stepen stručne spreme
  • Aktivno znanje stranih jezika: nemački, engleski
  • Poznavanje Burze TimoCom, praksa

Nudimo:

  • Obezbeđen smeštaj
  • Siguran posao i redovnu platu
  • Pravimo radnu dozvolu
  • Okvirna plata: 1.000 - 1.900 EUR
  • Plata po učinku

Zainteresovani kandidati na mail adresu:

posaoprijava11@gmail.com

trebaju dostaviti:

Radnu biografiju sa fotografijom – CV

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Logističar u drumskom saobraćaju   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Fakultet