Mesto rada: Keln

Zemlja rada: Nemačka

Opis posla:

  • Potreban iskusan kuvar/ca za rad u hotelu na pripremi jela internacionalne kuhinje a la carte
  • Aranžiranje jela
  • Pravljenje liste jela za pripremu
  • Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

Uslovi:

  • EU pasoš OBAVEZNO
  • Radno iskustvo min 3 godine
  • Znanje nemačkog jezika
  • Radno vreme: od 17h dok se ne završi posao (otprilike 4,5 sati)

Nudi se:

  • Smeštaj, hrana
  • Prijava radnog odnosa od prvog dana
  • Mesečna početna zarada 1.500EUR
  • Ukupno 5 nedelja godišnjeg odmora – leti kolektivni, zimi 15 dana

* Zbog kolektivnog odmora kandidati koji budu izabrani za rad počeće sa radom avgusta meseca.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u

Durmitorsku 14,

od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/06-80-969

011/2683-486

+38160 331 3666 (Viber)

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvarica/kuvar   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana