Mesto rada: Herceg Novi (šetalište) – Crna Gora

Opis posla:

  • Odabir namirnica za pripremanje jela
  • Aranžiranje jela
  • Pravljenje liste jela za pripremu
  • Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

Profil kandidata i uslovi:

  • Radno iskustvo na istim poslovima
  • Min SSS ugostiteljskog smera
  • Spretnost
  • Urednost

Nudimo:

  • Obezbeđen smeštaj i hrana, radni papiri, osiguranje od strane poslodavca
  • Mesečna zarada 1.200 EUR - 1.500 EUR
  • Prijava radnog odnosa
  • Oprema za rad
  • Bezbednost na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

posaoprijava11@gmail.com

Kontakt telefon:

+382 672 22 050

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar/ica u restoranu   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola