Država rada: UAE

Mesto rada: Dubaj

Opis posla:

  • Priprema jela internacionalne kuhinje
  • Pripremaju se čorbe, predjela i glavna jela.
  • Odabir namirnica za pripremanje jela
  • Odabir tehnologije pripremanja

Profil kandidatkinje:

  • SSS (Poželjna ugostiteljska škola, ali nije uslov)
  • Obavezan napredni nivo znanja engleskog jezika
  • Poznavanje internacionalne kuhinje
  • Obavezno prethodno radno iskustvo od minimum 2 godine
  • Zbog prirode posla u obzir dolaze kandidatkinje starosne dobi od 23 do 48 godina, u smislu člana 22 Zakona o radu;
  • Spretnost
  • Urednost i bezprekorna lična higijena
  • Razvijena čula vida i ukusa
  • Maštovitost
  • Poželjno je da kandidatkinja bude nepušač
  • Opšta radna i zdravstvena sposobnost
  • Da kandidatkinja nije osuđivana za krivična dela niti pod istragom
  • Da kandidatkinja poseduje važeći pasoš Republike Srbije

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu na 1 ili 2 godine, sa mogućnošću produženja.
  • Vizu i radne papire
  • Avio kartu
  • Zdravstveno osiguranje
  • Mesečnu zarada: od 1000 do 1500 američkih dolara (u zavisnosti od iskustva i stručnosti kandidatkinje i od toga da li bi radile full-time ili part-time)
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđena ishrana (sva 3 obroka dnevno)
  • Slobodan jedan dan nedeljno
  • Godišnji odmor u trajanju od 30 dana + plaćena avio karta ako kandidatkinja želi da godišnji odmor provede u Srbiji
  • Tretman na radu najmanje jednak tretmanu radnika zemlje zaposlenja

Napomena:

Zainteresovane kandidatkinje svoje radne biografije na engleskom jeziku, sa fotografijom i prvom stranom pasoša mogu doneti lično u prostorije agencije Partners & Orka,

Durmitorska 14, Beograd,

ili ih dostaviti putem elektronske kontakt forme, na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 011/2683-486 ili 065/5612-789

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidatkinje koje uđu u uži izbor.

Radne biografije koje nisu na engleskom jeziku neće biti uzete u razmaranje.

Kandidatkinje koje prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasne su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i regrutacije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Ujedinjeni Arapski Emirati - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvarica (internacionalna kuhinja)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola