Mesto rada: Herceg Novi, Bar, Budva, Tivat, Crna Gora

Opis posla:

  • Traži se više izvršilaca koji će obavljati poslove kuvara u mediteranskoj i nacionalnoj kuhinji( riba, roštilj, nacionalna jela)
  • Stalni radni odnos ili sezonski rad

Uslovi rada:

  • SSS
  • Obavezno radno iskustvo na poslovima kuvara

Profil kandidata:

  • Profesionalnost, pedantnost, motivisanost
  • Timski rad
  • Lice spremno za održavanje higijene u kuhinji

Obezbeđuje se:

  • Početna plata u visini od 600 evra
  • Poslodavac obezbeđuje radne papire
  • Obezbeđeni smeštaj i hrana o trošku poslodavca
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad
  • Isti status građana kao u zemlji zaposlenja

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

poslovi@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

u periodu od 09-16h, svakog radnog dana.

Bliže informacije se mogu dobiti od strane akreditovanog zastupnika na kontakt telefon

064 56 09 480 ili 011 26 83 486

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola