Lokacija rada: Ruzveltova 23, Beograd

Opis posla:

  • Priprema domaćih jela
  • Odabir namirnica za pripremanje jela
  • Odabir tehnologije pripremanja
  • Aranžiranje jela
  • Pravljenje liste jela za pripremu

Uslovi rada:

  • SSS
  • Radno iskustvo na poslovima kuvara
  • Poželjna ugostiteljska škola, ali nije uslov ako kandidat ima praktično iskustvo
  • Poznavanje nacionalne kuhinje
  • Urednost i besprekorna lična higijena
  • Spretnost

Nudimo:

  • Prijava radnog odnosa
  • Zarada u visini od 60.000-80.000 RSD
  • Rad u smenama (prva smena od 08-16h)
  • Nedelja je neradni dan
  • Topli obrok u toku dana

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije zainteresovani kandidati mogu slati na:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije možete dobiti od akreditovanog oglašivača na broj telefona:

011/2683-486 i 060/3313-666

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kuvar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola