Mesto rada: Budva, Crna Gora

Opis posla:

  • Odabir namirnica za pripremanje jela
  • Aranžiranje jela
  • Pravljenje liste jela za pripremu
  •  Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

Profil kandidata i uslovi:

  • Radno iskustvo na istim poslovima;
  • Min SSS ugostiteljskog smera;
  • Spretnost
  • Urednost

Nudimo:

  • Obezbeđen smeštaj i hrana, radni papiri, osiguranje od strane poslodavca;
  • Prijava radnog odnosa;
  • Oprema za rad;
  • Bezbednost na radu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: posaoprijava11@gmail.com

telefon: +38269061627

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar/ca za rad u restoranu i Pomoćni kuvar/ca   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola