Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

  • Vrši jutarnje sortiranje
  • Angažuje se na utovaru svog dostavnog vozila i raspoređuje pošiljke prema opterećenosti vozila i rasporedu distribucije pošiljki
  • Transportuje, preuzima i isporučuje pošiljke
  • Vrši večernje sortiranje (istovar preuzetih pošiljaka)
  • Svakodnevno vrši proveru stanja vozila i kompeletne opreme na vozilu
  • Čist i uredan na radnom mestu
  • Vodi putni nalog i odgovara za tačnost upisanih podataka
  • Razdužuje otpremnice klijenata i internu dokumentaciju
  • Vrši skeniranje i pregled svojih pošiljki za dostavu

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B, C kategorije, lekarsko uverenje
  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima

Nudimo:

  • Radno vreme od 08:00 – 16:00h
  • Probni rad u trajanju od 6 meseci
  • Redovna primanja
  • Fiksna zarada

Napomena ;

  • Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
  • Obavezna fotografija kandidata na radnoj biografiji.

Prijave slati na

E-mail: poslovi@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon:

060 33 13 666

064 126 00 55

011/26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kurir – dostavljač pošiljki u brzoj pošti   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola