Opis posla:

  • spremanje velikog stana
  • kuvanje, peglanje
  • zalivanje i vođenje brige o vrtu
  • povremeno čuvanje dece uzrasta 2,5 I 7 godina, priprema obroka
  • izvođenje u šetnju/ park, odvođenje/dovođenje na/sa aktivnosti

Uslovi:

  • SSS
  • nepušač
  • iskustvo u navedenim poslovima
  • potvrda o nekažnjavanju i krivičnom gonjenju

Osobenosti lica za rad:

  • izuzetna pedantnost i organizovanost, lojalnost
  • vedrina i pozitivnost, prilagodljivost dinamičnom radnom okruženju
  • radna sposobnost za obavljenje poslova ove težine

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme: Radnim danima od 09- 17h i subotom od 08-13h
  • Plata 35.000,-dinara mesečno sa mogućom povišicom

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove za rad CV sa fotografijom proslediti na email adresu

hr@putdoposla.com

ili

dragana_malesevic@yahoo.com

Napomena:

Angažuje se radnik na duži vremenski rok u obzir dolaze samo ozbiljni kandidati

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kadrova u smislu Zakona

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Kućni pomoćnik/ca- vođenje domaćinstva   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola