srpski pasoš

Mesto rada: Koprivnica, Koprivničko - Križevačaka,Hrvatska

OPIS POSLA:

  • Konobari: Primanje i prenošenje narudžbine;
  • Kuvari-Pomoćni kuvari: Pripremanje jela sa roštilja i dnevnog menia, ostali poslovi u kuhinji;

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Kandidati sa srpskim ili EU pasošem;
  • Srednja stručna sprema ugostiteljskog i kuvarskog usmerenja;
  • Radno iskustvo za kuvare min 3 godine, za konobare i pomoćne kuvare nije potrebno;
  •  Prijava na neodređeno;
  • Radno vreme u dve smene 07:00-15:00 i 15:00-23:00;
  • Smeštaj, radnu i boravišnu dozvolu osigurava poslodavac;
  • Mesečna zarada 3.000kn za pomoćne kuvare i konobare i 3.500kn za kuvare – približno 500eur;
  • Samostalnost i odgovornost u radu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486;

internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar/ica, Kuvar/ica, Pomoćni kuvar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola