sezona 2019.godine, Hrvatsko primorje,

15 izvršilaca posla

Lokacija rada: Hrvatsko primorje, Dalmacija, država Hrvatska

Opis posla:

  • Priprema hladnih i toplih napitaka
  • Usluživanje gostiju
  • Rad na fiskalnoj kasi

Uslovi rada:

  • SSS
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje još jednog jezika (nemački, ruski, italijanski)
  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima

Nudi se:

  • Smeštaj, 2 obroka dnevno
  • Radna VISA, radna oprema
  • Troškovi izrade sanitarne knjižice
  • Pranje i glačanje uniforme
  • Troškovi prevoza
  • Prevoz od Beograda do mesta rada u Hrvatskoj
  • Na 40 radnih sati osnovna zarada 693Eur, za 54 radnih sati zarada 878Eur
  • Ugovor o radu na određeno vreme
  • Izrada radne dokumentacije i VISA
  • Redovnost isplate zarade
  • Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja
  • Navedene plate rastu shodno zakonu o radu:
  • Dvokratni rad 15%
  • Noćni rad 40%
  • Praznici 50%
  • Period rada je od 15.04. do kraja oktobra meseca2019.g.
  • Lice koje ostane cele sezone ima benefit u visini jedne zarade.
  • Kandidati koji uđu u uži izbor u obavezi su da pribave:
  • Pasoš
  • Kopiju lične karte
  • Kopiju diplome
  • Potvrdu neosuđivanosti

Napomena:

  • Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su
  • da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
  • kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

office@partnesrs.co.rs

/ili

lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi bližih informacija.

Kandidati koji uđu u uži izbor obavljaće intervju sa poslodavcem

direktno krajem decembra ili početkom januara meseca 2019.godine.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

064/126-0055 ili

011/2683-486.

Sve ostale informacije o firmi možete pogledati na

Oglas je aktuelan 90 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola