Mesto rada: Divčibare

Broj izvršilaca: 3

Opis poslova:

  • Poznavanje principa pružanja servisa gostima
  • Prati goste do njihovog stola
  • Zapisuje porudžbine gostiju, pamti ih ili ih unosi u kompjuter kako bi bili prosleđeni kuhinji
  • Uzima porudžbine od gostiju za hranu i piće
  • Služi hranu i piće gostima
  • Informiše goste o specijalitetima dana
  • Uklanja sudove i čaše sa stolova

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Obavezno radno iskustvo u trajanju od minimum godinu dana na istim poslovima

Nudimo:

  • Prijava radnog odnosa
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom zapošlenja na neodređeno vreme
  • Zarada u visini od 30-45.000 RSD
  • Obezbeđen smeštaj i ishrana
  • Rad u smenama po 8 sati
  • Rad vikendom i praznicima

Profil kandidata:

  • Organizovanost, urednost, odgovornost
  • Spremnost za saradnju i timski rad
  • Savesnost u obavljanju posla

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije zainteresovani kandidati mogu slati na:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije možete dobiti od akreditovanog oglašivača na broj telefona:

011/2683-486 i 060/3313-666

Gradovi
Valjevo

Pozicije posla

Konobar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola