Mesto rada: Beograd, Novi Sad

Opis poslova:

  • Održavanje poslovne saradnje sa postojećim kupcima, uspostavljanje poslovne saradnje sa novim kupcima, vođenje računa o izloženosti proizvoda, prodaji i rokovima, naplata potraživanja

Uslovi rada su:

  • Izražene veštine organizacije i komunikacije
  • Odlične prodajne, prezentacione i pregovaračke veštine
  • Tačnost i ažurnost u popunjavanju izveštaj
  • Iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji nije neohodno, ali predstavlja prednost
  • Osnovna ili srednja škola
  • Lice ne treba da bude osuđivano

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i izrazito podsticajnom radnom okruženju kao i mogućnost za usavršavanjem
  • Zaradu srazmernu radnom iskustvu i stručnosti

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/12600-55

060/331-3666

011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd
Novi Sad

Pozicije posla

Komercijalista za TT kanal   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Osnovna škola