Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Distribucija prodaje pečenog mesa
  • Saradnja sa ketering službama, hotelima, restoranima
  • Organizacija svadbi, rođendana i drugih proslava

Uslovi rada:

  • Potrebna je SSS
  • Poželjno je iskustvo u ugostiteljstvu (restorani, diskontne kuće)
  • Poželjno je iskustvo komercijaliste
  • Obezbeđeno vozilo firme i mogućnost posedovanja sopstvenog vozila za rad

Nudi se:

  • Zarada 40.000,00 dinara plus procenat
  • Radno vreme: rad na terenu (fleksibilno radno vreme)
  • Prijava radnog odnosa

Napomena

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

060/3313-666 ili 064/348-3171

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Beograd

Komercijalista za prehrambene proizvode (mesna industrija)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola