Mesto rada: Beograd - Novi Beograd

Opis poslova:

  • Utvrđivanje novčanog stanja u kasi na početku radnog dana
  • Rad na kasi, naplata kupljene robe od kupaca
  • Provera prometa na kraju radnog dana
  • Upoređvanje prometa sa stanjem u kasi
  • Vođenje evidencije o dnevnom prometu
  • Razvrstavanje čekova, uplatnica i kopija računa kreditnih kartica

Uslovi rada su:

  • Radno iskustvo minimum 1 do 2 godine
  • Brzina, odgovornost, ljubaznost
  • Znanje rada na kasi
  • Sklonost ka administrativnim poslovima
  • Spremnost za samostalni i timski rad

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Početna plata 45.000 dinara za lica sa radnim iskustvom na ovoj poziciji
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Radno vreme u 2 smene: 6-13h, 13-20h i međusmena
  • Rad u skladnom timu i prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu doneti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd ili proslediti na e-mail adresu:

poslovi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060/3313666

011/2683-486

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Kasir/ka   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola