Mesto rada: Beograd

 jedan izvršilac

Opis posla:

  • održavanje kontakta sa postojećim kupcima i pronalaženje novih kupaca
  • predlog tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima kupaca
  • pružanje postprodajnih usluga
  • redovno prisustvo na terenu na teritoriji Srbije, Crne Gore i Makedonije
  • samostalna i svakodnevna korespodencija sa centralom u Austriji i Nemačkoj

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme iz oblasti tehnike (prednost mašinstvo)
  • radno iskustvo nije obavezno
  • izražena veština komunikacije, visok stepen elokvencije
  • obavezno aktivno znanje engleskog i/ili nemačkog jezika u govoru i pismu (prednost znanje nemačkog jezika),
  • poznavanje rada na računaru, Windows, MS-Office, Internet
  • obavezna vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač
  • odgovornost i posvećenost poslu

Nudimo vam rad u dinamičnom okruženju, sa prilikama za lični i poslovni razvoj kroz usavršavnje u zemlji i inostranstvu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/126-00-55; 011/2683-486 ili 064/06-08-969, 011-361-12-54, ili pitem Viber-a na broj: +38164/126-00-55

Internet stranica:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Junior menadzer prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Fakultet