Opis posla:

  • Izrada i postavljanje PVC membrana.

Uslovi rada:

  • Radno vreme 10h.
  • Mogućnost rada na terenu.

Nudimo:

  • Plata ili zarada po satu.
  • Početna zarada 65.000 din.
  • Prijava radnog odnosa.

Profil kandidata:

  • III stepen stručne spreme relevantnog obrazovnog profila.
  • Obavezno godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Osposobljenost za rad na visini.

Kandidati koji smatraju da ispunjavaju uslove mogu doći lično na adresu Durmitorska 14 radnim danima od 09:00 do 16:00, ili poslati svoju radnu biografiju na e-mail hr@partners-orka.co.rs

Za bliže informacije pozvati 060 331 3666, 011/2683 486.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Izolateri za PVC membranu   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola