Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Izrada dokumentacije i šema u programima AutoCad, EPLAN...

Uslovi rada:

  • Praktično iskustvo u radu sa komponentama energetske elektronike i automatike
  • Poznavanje programiranja u Siemens TIA portal okrušenju (PLC S7, HMI, SCADA)
  • Poznavanje rada sa inverterima (Siemens, Mitsubishi, Danfoss)
  • Poznavanje Profinet i drugih industrijskih protokola za komunikaciju
  • Rad na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudi se:

  • Radni odnos na određeno, uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa nakon probnog rada u periodu od 3 meseca
  • Fiksno radno vreme i zarada u dogovoru sa poslodavcem

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer automatike / energetike (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola