Potrebna su 4 izvršioca posla

Mesto rada: Slovenija

Opis posla:

  • Vođenje brige o kadrovskoj evidenciji zaposlenika
  • Priprema za izrade radne dozvole za radnike
  • Komuniciranje sa potencijalnim kandidatima za posao
  • Vođenje evidencije potencijalnih kandidata za posao
  • Organizacija smeštaja i prevoza za radnike
  • Po potrebi pomoć i računovodstvo i ostali uredski poslovi

Mogu konkurisati kandidati:

  • EU DOKUMENTI
  • KANDIDATI BEZ EU DOKUMENATA, RADIMO IZRADU RADNIH VIZA i prateću dokumentaciju

Uslovi rada:

  • SSS
  • Aktivno znanje NEMAČKOG JEZIKA (minimum B2 nivo)
  • Poželjno znanje ENGLESKOG JEZIKA ili nekog drugog stranog jezika
  • Spremnost na timski rad
  • Fakultet ekonomskog smera
  • Spremnost na učenje slovenačkog jezika
  • Mogu konkurisati kandidati bez iskustva (samo da ispunjavaju gornje uslove)
  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom
  • Komunikativnost i organizovanost u radu

Obezbeđuje se:

  • Stimulativno i redovno plaćanje
  • Obezbeđen smeštaj
  • Mogućnost napredovanja
  • Izrada radnih dokumenta i prateća dokumentacija
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radu i isti status građana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

rok.kovac@ck-instalacije.si

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite:

+38651681965 (tel/viber) – kontakt osoba Rok Kovač

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

HR referent sa znanjem nemačkog jezika za Sloveniju (m/ž)   4

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
  • Ekonomija i menadžment
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Srednja škola