zidar, tesar, fasader, instalateri, armirač

Obavezno posedovanje EU pasoša ili lične karte

Mesto rada: Slovenija-Bela Krajina

Opis poslova:

  • Zidar: rad u niskogradnji i visokogradnji
  • Tesar: obrada drveta, izrada građevinskih konstrukcija
  • Fasader: postavljanje i obnavljanje fasada, uređivanje unutrašnjih zidnih površina
  • Instalater: radi na poslovima vezanih za vodovod i grejanje, sastavljanje i dorađivanje cevi i instalacija
  • Armirač: postavljanje i povezivanje armature, pravljenje betona

Uslovi rada su:

  • Radno iskustvo minimum 3 godine na istim poslovima
  • Potvrda o neosuđivanosti
  • Završena škola minimum 3 stepen, prednost građevinskog smera

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodredjeno vreme posle plaćenog probnog rada
  • Smeštaj, ishranu.
  • Lekarski pregled, bezbednost i zdravlje na radu
  • Redovna primannja
  • Početna satnica 4 evra/sat + 10% stimulacija
  • Plaćen odmor, plaćen regres, plaćeni praznici
  • Izradu radnih dokumenata, viza za rad

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu transport@a-sprint.si

Bliže informacije se mogu dobiti na tel. 00386 (0) 40 427 780

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad biće kontaktirani radi radnog angažovanja.

Poslodavac zadržava pravo odabira lica za rad.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Građevinski radnici   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana