Mesto rada: Karlovac

Primaju se kandidati sa srpskim pasošima ili pasošima zemalja EU

Uslovi za kandidate i opis posla:

  • Građevinski radnik na izgradnji i obnovi krova;
  • Potrebni su krovopokrivači, građevinski limari ili tesari;
  • Višegodišnje radno iskustvo na istim poslovima; min 2 godine;
  • Stabilan radni odnos – dugoročni; Ugovor o radu;
  • Plata u visini satnice 5,50 EUR-a/sat;
  • Plaćen adekvatan smeštaj od strane poslodavca;
  • Izrada radnih papira i vize o trošku poslodavca;
  • Organizovan prevoz do mesta rada;
  • Oprema za rad; bezbednost i zdravlje na radu;
  • Tretman radnika jednak tretmanu zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

treba da dostave:

Radnu biografiju – CV;

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon:

064/0680-969

ili Viber: +38160/3313-666 ili 011/268 3486

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Građevinski limari-krovopokrivači   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana